Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 29-01-2014

Doładuj telefon z PS Bankiem

 
Użytkownicy bankowości internetowej (e-Bank) w PS Banku mogą już za pomocą swojego konta internetowego, doładowywać telefony komórkowe prepaidJest to bardzo proste i wygodne rozwiązanie dla Klienta, bez potrzeby wychodzenia z domu.  Po zalogowaniu się do e-Bank (w zakładce rachunki bieżące) wyświetlają się dodatkowe usługi dostępne w koncie internetowym, wśród nich doładowanie telefonu. Wystarczy wybrać tę opcję, następnie operatora gsm i wprowadzić numer telefonu, który chcemy doładować oraz wpisać kwotę doładowania. Przejrzysty system e-Banku poprowadzi użytkownika „krok po kroku” do poprawnego doładowania. Proces doładowania telefonu jest uruchamiany natychmiast po dokonaniu płatności i zatwierdzeniu dyspozycji. Status zleconej transakcji można obserwować w systemie bankowości elektronicznej. Ponadto zlecenie może zostać zapisane w formie szablonu, dzięki temu przy kolejnym doładowaniu wystarczy wybrać jedynie szablon, wpisać kwotę doładowania i zatwierdzić szablon operacji. Operacja doładowania telefonu jest autoryzowana podobnie jak tradycyjny przelew. Za ww. usługę PS Bank nie pobiera prowizji.
   
     

Skrócona ścieżka doładowania w bankowości internetowej e-Bank:  

 • Rachunki bieżące  Doładowania  telefonu  Wybór operatora   Kwota doładowania   Numer telefonu 


Konto Twojego telefonu lub osoby, której numer wpiszesz zostanie doładowane natychmiast. Doładowania możesz dokonywać o każdej porze, usługa dotyczy poniższych operatorów gsm:

 • T-Mobile, 
 • Orange,
 • Plus,
 • Heyah,
 • Polsat Cyfrowy,
 • Play,
 • wRodzinie,
 • Lycamobile,
 • nju mobile,
 • Virgin Mobile.   

 

Doładowania telefonów w Banku Spółdzielczym w Piasecznie realizowane są przez operatora firmę Blue Media

Jeśli nie posiadacie Państwo dostępu do e-Banku, zapraszamy do najbliższej placówki PS Bank-u, w której po podpisaniu umowy, usługa zostanie dołączona do konta bankowego – bez dodatkowych opłat.

Przypominany jednocześnie o możliwości doładowania telefonów z wykorzystaniem bankomatów spółdzielczej sieci: 

 • http://www.psbank.pl/wydarzenia/art,116,doladuj-telefon-w-bankomacie.html   
   
lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR