Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Oferta dla rolnika

 

Staramy się sprostać oczekiwaniom rolników, dlatego - jako Bank Spółdzielczy - dla tej wymagającej grupy naszych biznes partnerów proponujemy szeroką gamę produktów, która jest na bieżąco aktualizowana. Oferta powstała na bazie wieloletniego doświadczenia zdobywanego na lokalnym rynku usług finansowych, kierowanych do sektora rolno-spożywczego.

 

Rolnikom oferujemy prowadzenie rachunków bieżących, jak również szeroką gamę kredytów: m.in. na zakup rzeczowych środków obrotowych, klęskowy, inwestycyjny, z dopłatami ARiMR, klęskowy z dopłatami ARiMR. Aby odkryć wszystkie korzyści naszej Oferty dla rolnika - zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi opisami.

 

W ofercie Banku skierowanej do rolników znajdują się:

  • Rachunki
  • Kredyty
  • Karty płatnicze
  • Inne usługi
  • Operacje dewizowe

 

Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR