Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

PayByNet

 

Dzięki usłudze płatności internetowych Paybynet wygodnie zapłacisz za zakupy w Internecie. Pieniądze niezwłocznie trafią z Twojego konta bezpośrednio na konto sprzedawcy, dzięki czemu zamówienie szybciej do Ciebie dotrze. Z Paybynet możesz również regulować w Internecie opłaty administracyjne w e-urzędach. Paybynet to jedyny system płatności internetowych, w którym Twoje pieniądze nie trafiają na rachunek pośrednika.

Dlaczego warto i jak płacić z Paybynet:
Opis usługi
Jak płacić z PBN ?

 

 

  • bezpośredniość – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy bądź urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej. Ty wiesz, komu przelewasz pieniądze, a sprzedawcy lub urzędowi jest łatwiej zidentyfikować Twoją płatność, 
  • szybkość – informacja o transakcji przekazywana jest natychmiast do sklepu w trybie online, co przyspiesza realizację zamówienia. Rozliczenie płatności gwarantuje KIR,
  • wygoda – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu,
  • bezpieczeństwo – informacje o transakcji przekazywane są w postaci zaszyfrowanej przy użyciu standardowych metod http, a wymiana danych odbywa się przy zastosowaniu protokołu SSL.

 

 

Dokonując zakupów w danym sklepie internetowym, platformie lub korzystając np. z Podatki.gov.pl czy Allegro.pl - przy płatności proszę korzystać z poniższej ścieżki:

  1. Przy wyborze metody płatności proszę zaznaczyć opcję Bank Spółdzielczy BPS/SGB;
  2. Proszę zaakceptować regulamin płatności;
  3. Z rozwijanej listy wybrać woj. Mazowieckie lub w wyszukiwarce banków wybrać – Bank Spółdzielczy w Piasecznie;
  4. Po przekierowaniu do bankowości internetowej PS Banku – proszę się zalogować swoimi danymi dostępowymi;
  5. Do podstawionych w formularzu danych przelewu za zakup, proszę wybrać metodę autoryzacji transakcji (np. SMS);
  6. Proszę potwierdzić przelew i cieszyć się zakupem. 

 

Kupujesz w Internecie? Chcesz jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Jeśli zapłacisz za niego, korzystając z usługi szybkich płatności internetowych Paybynet, to możesz mieć pewność, że sprzedawca niezwłocznie rozpocznie realizację zamówienia.

Usługa płatności internetowych Paybynet przekazuje pieniądze z Twojego konta bezpośrednio na konto sklepu, bez zatrzymywania ich w firmie pośredniczącej. Ty widzisz, komu i za co przelewasz pieniądze, a sprzedawcy łatwiej jest zidentyfikować Twoje zamówienie. Wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności szybki przelew Paybynet, zalogować się do bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. Usługa umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR