Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Oskar Spółdzielczości

 

Centralne obchody Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości odbyły się 25 czerwca 2009 r. w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Uczestniczyło w nich blisko 700 spółdzielców z całej Polski, przedstawiciele firm współpracujących ze spółdzielczością, samorządowcy oraz sympatycy ruchu spółdzielczego.

Na uroczystość przybyli m.in.: wicemarszałkowie Sejmu RP - Stefan Niesiołowski i Jerzy Szmajdziński, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi  Marek Sawicki, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Eugeniusz Grzeszczak, poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski. Obecny był również dyrektor generalny PFRON Sebastian Szymonik oraz prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy RP Jerzy Domański. W spotkaniu uczestniczyła delegacja spółdzielców indyjskich. Prezes Zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej Alfred Domagalski w swoim wystąpieniu podkreślił, że ruch spółdzielczy w Polsce to blisko 10 tys. spółdzielni, ponad 8 milionów członków i blisko 400 tysięcy miejsc pracy.

Tworzenie dobrych warunków dla funkcjonowania spółdzielni to działania na rzecz budowania lepszego, bardziej przyjaznego ludziom kraju, troski o zrównoważony, trwały rozwój i poprawę warunków życia kilku milionów obywateli. Temu celowi służy praca powołanego przez Premiera Rządu RP międzyresortowego zespołu rządowego. Prezes Alfred Domagalski, w imieniu kierownictwa Krajowej Rady Spółdzielczej złożył z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości podziękowania za wysiłek i aktywność na rzecz budowania pozycji spółdzielni zarówno w opinii społecznej, jak i ich ekonomicznego potencjału.

Przekazał wszystkim spółdzielcom pozdrowienia i życzenia. Dzień Spółdzielczości, jak co roku, był okazją do wręczenia nagród i wyróżnień zasłużonym spółdzielcom. W tym roku po raz pierwszy przyznano spółdzielcom statuetki Oskara Spółdzielczości Polskiej za zasługi dla rozwoju spółdzielczości polskiej. Otrzymał ją m.in. Kazimierz Grabczuk – prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Piasecznie.

W Teatrze Roma rozstrzygnięto również XI edycję konkursu dla najlepszych spółdzielczych menedżerów. Statuetki "Menedżer – Spółdzielca" odebrało w tym roku 18 spółdzielców. Wręczono także wyróżnienia "PRYMUS 2009" oraz Spółdzielcze Znaki Jakości. Tym ostatnim uhonorowano również Bank Spółdzielczy w Piasecznie za skutecznie budowaną bazę depozytową - opis w kolejnej wiadomości.

Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR