Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Nagrody i wyróżnienia

 

Bank Spółdzielczy w Piasecznie co roku otrzymuje szereg lokalnych i krajowych nagród oraz wyróżnień, zapraszamy do poznania krótkiej charakterystyki najważniejszych.

 

Wszystkie nagrody i wyróżnienia potwierdzają, że nasza praca jest doceniana a obrana przez nas droga działania właściwą. Odbierając nagrody jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka spoczywa na nas jako jej posiadaczach czy reprezentantach. Nieustannnie staramy się poprawiać nasze produkty i usprawniać obsługę klientów - nie spoczywamy na laurach. Wiemy, że kolejne nagrody będą wynikiem naszej codziennej pracy na rzecz klientów, członków spółdzielni, pracowników oraz partnerów biznesowych.

 

Mamy nadzieję, że okazane nam zaufanie będzie procentowało w przyszłości.

Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR