Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Promocje

e-Lokata na lato

 

e-Lokata na lato to terminowa lokata oszczędnościowa służąca do gromadzenia i przechowywania nowych środków pieniężnych w złotych na dogodne terminy umowne z atrakcyjnym oprocentowaniem.

 • Termin: 7 miesięcy (lokata nieodnawialna).
 • Rodzaj oprocentowania: 
  - zmienne dla lokaty na 7 miesięcy w wysokości 5,75% podawane w stosunku rocznym, liczone jako różnica stopy redyskonta weksli NBP i wartości 0,30 p.p., (link)
 • Kapitalizacja odsetek: po upływie terminu umownego, po okresie umownym odsetki z e-lokaty zostają przeniesione na rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.
 • Inne:
  • brak opłat za założenie rachunku,
  • brak opłat za prowadzenie rachunku,
  • do zawarcia lokaty uprawnieni są klienci deponujący nowe środki, tj. nadwyżka sumy środków, według stanu na dzień 31.05.2023 r.,
  • bez zbędnych formalności – dostęp do bankowości internetowej PSB@nk24 (podpisanie umowy o „e-Lokaty terminowe”) lub przez aplikację mobilną PSBank.pl (zakładka Portfel/Lokaty).

 

Zacznij zarabiać już dziś!

 

 

 

Już teraz, zaloguj się do bankowości internetowej PSB@nk24 (zakładka Lokaty), aplikacji mobilnej PSBank.p(zakładka Portfel/Lokaty) lub odwiedź najbliższą jednostkę operacyjną Banku. 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kredyt bezpieczna gotówka

   

Kredyt bezpieczna gotówka to Twoja finansowa wolność. Idealny na nieplanowe wydatki lub po prostu spełnienie marzeń. Zakup wakacji czy też nowego sprzętu elektronicznego jest prosty i realny. Wystarczy chwila na wypełnienie wniosku i gotowe. 

 

Kredyt bezpieczna gotówka to: 

 • kredyt, który pomoże Ci zrealizować dowolny cel
 • oprocentowanie od 8,20% w stosunku rocznym
 • prowizja 0% 
 • wysokość kredytu do 150 000,00 zł
 • okres spłaty do 120-miesięcy
 • oferta obowiązuje do dnia 30.09.2023 r. 

 

Zapraszamy do centrów sprzedaży PS Bank.

 

 

 

Informacje nt. loterii

Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Organizatorem Loterii jest SHOPPER LINK Tomasz Bogdanowicz. Do udziału w LOTERII SPŁACAMY TWÓJ KREDYT upoważnia zawarcie między 01.03.2023 r. a 30.11.2023 r. umowy kredytowej w biorącym udział w Loterii Banku z Grupy BPS. W ramach nagrody miesięcznej kredyt spłacany jest do kwoty 20 tys. zł.  RRSO na dzień 11.01.2023 r. nie przekracza 18,7%.
Regulamin Loterii Spłacamy Twój Kredyt jest dostępny do pobrania 
tutaj.

 

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,51%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 23 526,64 zł, oprocentowanie zmienne: 8,20 %, całkowity koszt kredytu: 3 526,64 zł. (w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 3 526,64 zł), 48 miesięcznych rat równych w wysokości 490,14 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 12.09.2023 r., na reprezentatywnym przykładzie.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

e-Lokata u Jubilata

e-Lokata u Jubilata produkt depozytowy dedykowany dla poszukiwaczy wysokich zysków ze swoich oszczędności. e-Lokata u Jubilata to także produkt dla wszystkich klientów PS Banku z okazji jubileuszu 95-lecia funkcjonowania banku na rynku finansowym w Polsce.

 

 • wygodna e-Lokata, którą założysz bez wychodzenia z domu
 • swobodne korzystanie z lokat terminowych za pośrednictwem Internetu
 • minimalna kwota lokaty 10 000,00 zł.
 • Termin: 95 dni (lokata odnawialna) lub 10 miesięcy (lokata nieodnawialna);
 •  
 • atrakcyjne oprocentowanie: 
  - stałe dla lokaty na 95 dni w wysokości 5,00% podawane w stosunku rocznym
  - zmienne dla lokaty na 10 miesięcy w wysokości 5,50% podawane w stosunku rocznym
 • Kapitalizacja odsetek: po upływie terminu umownego

 

Zacznij zarabiać już dziś!

 

 

Zapraszamy do naszej bankowości internetowej PS B@nk24jednostek operacyjnych.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

#DoładujZDomu

  

#DoładujZDomu to akcja promująca doładowania telefonów online. Taki sposób zasilania telefonu na kartę jest nie tylko szybszy i wygodniejszy, ale i bezpieczniejszy, co w obecnych okolicznościach jest szczególnie ważne.


Klienci PS Banku mogą w każdej chwili doładować telefon na kartę - za pośrednictwem swojej bankowości internetowej. To korzystne rozwiązanie, bo:

 • nie muszą wychodzić z domu
 • możesz kupić doładowanie 24 h/dobę przez 365 dni w roku;
 • po kilkunastu sekundach nowe środki znajdą się na karcie.  

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Odkryj dwie strony swojej karty Visa

 


Płać z Visa w Internecie w tak samo bezpieczny i łatwy sposób jak w zwykłym sklepie. Tą samą kartą!

  

Tę stronę swojej karty Visa już znasz.

 

W ten sposób używasz karty na co dzień, na przykład kupując pizzę na wynos. 

 

Wiemy, że apetyt pojawia się niespodziewanie, dlatego płatności kartami Visa są akceptowane w całej Polsce.

 

Karta Visa codziennie towarzyszy Ci podczas zakupów. Niezależnie od tego, gdzie jesteś i co zamierzasz kupić, gwarantuje Ci bezpieczne i łatwe płatności.

 

Czy wiesz, że dotyczy to również zakupów w Internecie?


Jedna karta, płatności w tradycyjnych sklepach i w Internecie.

Odkryj drugą stronę karty Visa i płać nią w Internecie.


Płać w Internecie równie łatwo i bezpiecznie, jak w tradycyjnym sklepie.


Wiemy, że niektóre rzeczy np. ubrania, książki czy bilety lotnicze wolisz kupować w Internecie. Karta Visa jest z Tobą zawsze i wszędzie; czemu więc nie użyć jej także podczas zakupów w sklepach internetowych?

 

 • W Internecie można zapłacić nie tylko kartą kredytową i nie tylko kartą wypukłą.

 

Co do zasady, można płacić dowolnymi kartami: kredytowymi, debetowymi, przedpłaconymi dotyczy to zarówno użytkowników indywidualnych, jak i firm. Po prostu sprawdź w banku, który wydał Twoją kartę, czy możesz płacić nią w Internecie – a jeśli tak, sam ustal limity płatności internetowych dla tej karty.

 

Jeśli Twój bank korzysta z systemu Verified by Visa, podczas płatności kartą w Internecie możesz zostać poproszony o jej dodatkowe potwierdzenie poprzez wprowadzenie jednorazowego kodu przesyłanego na numer Twojego telefonu komórkowego lub przez zalogowanie do systemu bankowości internetowej – co zwiększa bezpieczeństwo płatności kartą.

 

Płatność kartą w Internecie to również wygoda. Kartą możesz zapłacić z dowolnego miejsca – również podczas podróży pociągiem czy wieczorem siedząc wygodnie na swojej kanapie. Możesz zapłacić o dowolnej porze dnia i nocy, również w dni wolne od pracy, dzięki czemu zamówiony towar dotrze do Ciebie szybciej. Ponadto, gdyby towar lub usługa opłacone kartą nie zostały dostarczone, lub były niezgodne z Twoim zamówieniem, dzięki procedurze chargeback będziesz miał możliwość odzyskania swoich pieniędzy dochodząc swoich roszczeń od sprzedawcy za pośrednictwem Banku – wydawcy karty.

 

Kartą Visa możesz płacić w krajowych i zagranicznych sklepach internetowych. Nie musisz wyjeżdżać, by kupić to, czego potrzebujesz – wszystko jest dostępne „na jeden klik”.

 

Kartą możesz płacić również – i to łatwiej niż np. przelewem czy e-przelewem tzw. pay-by linkiem – gdy korzystasz z większości aplikacji mobilnych wielu sprzedawców i usługodawców.

 

Sprawdź możliwości Twojej karty Visa: już dziś zobacz, jak wygodnie można nią płacić w Internecie!

 

 

  
Szczegóły promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie
www.visa.pl

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konto oszczędnościowe „Unikat” to:

  

 • SUPER oszczędzanie na koncie oszczędnościowym, jak na SUPER lokacie
 • atrakcyjne oprocentowanie
 • stały dostęp do środków zgromadzonych na rachunku
 • z dostępem przez Internet
 • możliwość dokonywania wypłat bez utraty odsetek
 • brak zbędnych formalności

 

Zapraszamy do naszych jednostek operacyjnych.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR