Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Promocje

kredyt_gotówkowy_PS_Bank_Pl

Wakacyjny kredyt...

Wakacyjny kredyt gotówkowy

 

Wakacyjny kredyt gotówkowy to Twoja finansowa wolność. Idealny na nieplanowe wydatki lub po prostu spełnienie marzeń i fantazji. Zakup wycieczki czy też nowego sprzętu elektronicznego jest prosty i realny. Wystarczy chwila na wypełnienie wniosku i gotowe.

 

Wakacyjny kredyt gotówkowy to:

 

 • kredyt, który pomoże Ci zrealizować dowolny cel
 • oprocentowanie 8,5% w stosunku rocznym
 • wysokość kredytu do 150 000,00 zł
 • okres spłaty do 120-miesięcy

 

Więcej o produkcie (link).

Zapraszamy do centrów sprzedaży PS Bank.

 

RRSO 9,77%

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 9,77%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 20 000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 25 019,84 zł, oprocentowanie zmienne: 8,50%, całkowity koszt kredytu: 5 019,84 zł (w tym prowizja: 400,00 zł (2%), odsetki: 4 619,84 zł), 60 miesięcznych rat równych w wysokości po 410,33 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 20.05.2019 r., na reprezentatywnym przykładzie. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kredyt konsolidacyjny - połącz spłaty w jedną całość!

 

Kredyt konsolidacyjny przeznaczony jest na całkowitą spłatę zobowiązań (które są terminowo obsługiwane) wynikających z zaciągniętych wcześniej kredytów i pożyczek w innych bankach. Ponadto kwota kredytu może zostać powiększona o dodatkowe środki przeznaczone na bieżące potrzeby Kredytobiorcy.

 

Kredyt konsolidacyjny to:  

 • jeden kredyt i jedna niska rata zamiast wielu,
 • oszczędność czasu, jeden bank i termin spłaty,
 • długi okres spłaty - nawet przez 25 lat,
 • niskie oprocentowanie już od 6% w stosunku rocznym,
 • niska prowizja za przyznanie kredytu
 • dodatkowa gotówka na dowolny cel, nawet 100 000 zł    

 
Więcej informacji (link).

Zapraszamy do centrów sprzedaży PS Bank.

 

RRSO 6,74%


Rzeczywista Roczna Stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 6,74 %  przy następujących założeniach: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 46 000 PLN; okres kredytowania: 96 miesięcy; oprocentowanie zmienne: 6,00 % w skali roku – wyliczone jako suma aktualnej stopy bazowej kredytu (stopa kredytu Lombardowego NBP: 2,50 %) i marży Banku w wysokości 3,50%, obliczona po ustanowieniu zabezpieczenia w postaci hipoteki na nieruchomości (do czasu ustanowienia hipoteki Bank podwyższa marżę kredytu o 1,00 p.p.). Równa rata miesięczna: 604,51 PLN. Całkowity koszt kredytu 12 971,56 PLN, w tym: suma odsetek w całym okresie kredytowania: 12 032,56 PLN, prowizja: 2,00 % kwoty udzielonego kredytu wynosząca 920,00 PLN. Podatek od czynności cywilno-prawnych (PCC-1): 19,00 PLN. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 58 971,56 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 19.07.2017 r., na reprezentatywnym przykładzie.       

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odkryj dwie strony swojej karty Visa

 


Płać z Visa w Internecie w tak samo bezpieczny i łatwy sposób jak w zwykłym sklepie. Tą samą kartą!

  

Tę stronę swojej karty Visa już znasz.

 

W ten sposób używasz karty na co dzień, na przykład kupując pizzę na wynos. 

 

Wiemy, że apetyt pojawia się niespodziewanie, dlatego płatności kartami Visa są akceptowane w całej Polsce.

 

Karta Visa codziennie towarzyszy Ci podczas zakupów. Niezależnie od tego, gdzie jesteś i co zamierzasz kupić, gwarantuje Ci bezpieczne i łatwe płatności.

 

Czy wiesz, że dotyczy to również zakupów w Internecie?


Jedna karta, płatności w tradycyjnych sklepach i w Internecie.

Odkryj drugą stronę karty Visa i płać nią w Internecie.


Płać w Internecie równie łatwo i bezpiecznie, jak w tradycyjnym sklepie.


Wiemy, że niektóre rzeczy np. ubrania, książki czy bilety lotnicze wolisz kupować w Internecie. Karta Visa jest z Tobą zawsze i wszędzie; czemu więc nie użyć jej także podczas zakupów w sklepach internetowych?

 

 • W Internecie można zapłacić nie tylko kartą kredytową i nie tylko kartą wypukłą.

 

Co do zasady, można płacić dowolnymi kartami: kredytowymi, debetowymi, przedpłaconymi dotyczy to zarówno użytkowników indywidualnych, jak i firm. Po prostu sprawdź w banku, który wydał Twoją kartę, czy możesz płacić nią w Internecie – a jeśli tak, sam ustal limity płatności internetowych dla tej karty.

 

Jeśli Twój bank korzysta z systemu Verified by Visa, podczas płatności kartą w Internecie możesz zostać poproszony o jej dodatkowe potwierdzenie poprzez wprowadzenie jednorazowego kodu przesyłanego na numer Twojego telefonu komórkowego lub przez zalogowanie do systemu bankowości internetowej – co zwiększa bezpieczeństwo płatności kartą.

 

Płatność kartą w Internecie to również wygoda. Kartą możesz zapłacić z dowolnego miejsca – również podczas podróży pociągiem czy wieczorem siedząc wygodnie na swojej kanapie. Możesz zapłacić o dowolnej porze dnia i nocy, również w dni wolne od pracy, dzięki czemu zamówiony towar dotrze do Ciebie szybciej. Ponadto, gdyby towar lub usługa opłacone kartą nie zostały dostarczone, lub były niezgodne z Twoim zamówieniem, dzięki procedurze chargeback będziesz miał możliwość odzyskania swoich pieniędzy dochodząc swoich roszczeń od sprzedawcy za pośrednictwem Banku – wydawcy karty.

 

Kartą Visa możesz płacić w krajowych i zagranicznych sklepach internetowych. Nie musisz wyjeżdżać, by kupić to, czego potrzebujesz – wszystko jest dostępne „na jeden klik”.

 

Kartą możesz płacić również – i to łatwiej niż np. przelewem czy e-przelewem tzw. pay-by linkiem – gdy korzystasz z większości aplikacji mobilnych wielu sprzedawców i usługodawców.

 

Sprawdź możliwości Twojej karty Visa: już dziś zobacz, jak wygodnie można nią płacić w Internecie!

 

 

  
Szczegóły promocji oraz jej regulamin dostępne są na stronie
www.visa.pl

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konto oszczędnościowe „Unikat” to:

  

 • SUPER oszczędzanie na koncie oszczędnościowym, jak na SUPER lokacie
 • atrakcyjne oprocentowanie
 • stały dostęp do środków zgromadzonych na rachunku
 • z dostępem przez Internet
 • możliwość dokonywania wypłat bez utraty odsetek
 • brak zbędnych formalności

 

Zapraszamy do naszych jednostek operacyjnych.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

0 zł za prowadzenie rachunków dla jednostek organizacyjnych!

 

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 01.05.2011 r. Bank nie będzie pobierał opłaty za prowadzenie rachunków dla jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej (tj. PKZP, Fundacji, Stowarzyszeń, OSP, Wspólnot Mieszkaniowych itp.).

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR