Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 04-09-2018

Kampania reklamowa Banków Spółdzielczych z Grupy BPS

 

Rozpoczęła się telewizyjna kampania reklamowa Banków Spółdzielczych z Grupy BPS w tym PS Banku. Emisja 10-sekundowych spotów zaplanowana jest w telewizjach ogólnopolskich TVN, Polsat i TVP oraz w kanałach tematycznych tych stacji. Kampania wizerunkowa skierowana jest:

  • do klientów indywidualnych z hasłem „Tradycyjnie jesteśmy dla Ciebie”,
  • do klientów biznesowych z hasłem „Współtworzy sukcesy polskich firm”.
     

Kampania telewizyjna potrwa do 30 września br.

Ponadto działania promocyjne prowadzone są już bezpośrednio na obszarach funkcjonowania Banków Spółdzielczych z Grupy BPS poprzez reklamę w pociągach PKP – plakaty oraz okładki na bilety. Przekaz wspierają działania w Internecie – kampania banerowa oraz portal najblizejludzi.pl. Nieprzerwalnie prowadzone są działania w mediach społecznościowych oraz na profilu na Instagramie pod nazwą Najbliżej Ludzi.

 

Uzupełnieniem kampanii jest prowadzenie działań edukacyjnych nakierowanych na dzieci i młodzież oraz studentów. Już 3 września startuje VI edycja programu TalentowiSKO. Dla uczestników przygotowane zostały nowe scenariusze lekcji, prezentacje multimedialne oraz karty pracy w formie „map myśli”. W nowym roku akademickim Banki Spółdzielcze z Grupy BPS po raz kolejny wezmą udział w Programie Nowoczesne Zarządzanie Biznesem czyli cyklu wykładów nt. bankowości spółdzielczej na uczelniach wyższych w całej Polsce.

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR