Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 27-08-2019

PS Bank sponsorem dożynek w Gassach

 

Występy artystyczne, prezentacja wieńców dożynkowych, turniej sołectw, gigantyczny tor przeszkód dla dzieci i dorosłych oraz koncerty zespołów disco polo – to tylko niektóre atrakcje święta plonów. W tym roku spotkamy się 1 września na boisku w Gassach, sponsorem tegorocznej edycji jest Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank.


Korowód i msza dziękczynna

Organizatorzy – Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz sołectwo Gassy – zadbali o moc atrakcji, więc nikt się nie będzie nudził. – Razem będziemy kultywować piękną polską tradycję wykonywania wieńców i wspólnie podziękujmy za tegoroczne plony – zachęca Kazimierz Jańczuk, burmistrz gminy. Obchody tegorocznych dożynek rozpoczną się o godz. 11.45 tradycyjnym korowodem i prezentacją wieńców, po których o godz. 12.00 odprawiona zostanie msza polowa dziękczynna.


Atrakcje dla dzieci i dorosłych

Dożynkom towarzyszyć będzie piknik rodzinny, pełen atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Szykujemy dla was m.in.: gigantyczny, 25-metrowy tor przeszkód oraz park zabaw dla najmłodszych, zawody rekreacyjno-sportowe i warsztaty plastyczne. Ale to jeszcze nie wszystko. Przychodnia Grapa zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne, a Centrum Kompleksowej Rehabilitacji – do strefy zdrowia, w której czekają wykłady i konsultacje na temat boreliozy, osteoporozy czy leczenia dolegliwości stóp. W miasteczku ekologicznym dzieci dowiedzą się m.in., jak odpowiednio segregować odpady i dbać o środowisko naturalne. Odbędą się też pokazy strażackie oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie zabraknie również stoisk handlowych ani specjałów serwowanych na stoiskach gastronomicznych.


Turniej sołectw

W tym roku podczas dożynek, po raz drugi w historii, przeprowadzony zostanie także turniej sołectw. Wezmą w nim udział: Cieciszew, Ciszyca, Czernidła, Dębówka, Gassy, Kawęczyn, Kawęczynek, os. Mirków, Obory, Opacz i Parcela. Pięcioosobowe drużyny będą musiały zmierzyć się z rywalami w ośmiu konkurencjach obejmujących m.in.: tor przeszkód, rzut ziemniakiem, bieg z taczką czy zbijanie balonów cepem. Emocji i śmiechu z pewnością nie zabraknie, a na najlepszych czekają nagrody. Wręczone zostaną również wyróżnienia dla „Rolników Roku” oraz dla twórców najpiękniejszych wieńców dożynkowy. Zapraszamy do Gassów, bo będzie się działo! 

 

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR