Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 15-04-2020

e-PIT - opłacisz z PayByNet

 

Krajowa Izba Rozliczeń uruchomił możliwość opłacenia podatków za pomocą PayByNet. Rozliczenie odbywa się on-line, bezpośrednio z poziomu portalu podatkowego Twój e-PIT. Zlecenie przelewu podatkowego stało się prostsze niż realizacja płatności innymi kanałami. Wszystkie dane potrzebne do przelewu, w tym np. dane właściwego urzędu podatkowego i kwota dopłaty, prezentowane są automatycznie.  


 

 

Osoby rozliczające się ze swoich dochodów za 2019 r., na podstawie PIT-37 i PIT-38, po zalogowaniu do portalu podatkowego podatki.gov.pl. znajdą usługę Twój e-PIT i przygotowane przez urząd skarbowy zeznanie podatkowe. Podatnik podejmuje decyzję o sposobie dalszego postępowania – może skorzystać z PIT przygotowanego przez administrację skarbową lub złożyć deklarację podatkową samodzielnie. 

W przypadku decyzji o rozliczeniu elektronicznym, klienci PS Banku ewentualną dopłatę podatku mogą zrealizować bezpośrednio z serwisu Twój e-PIT, poprzez zlecenie płatności podatkowej z wykorzystaniem systemu PayByNet. Klienci mogą zlecać takie przelewy po wyborze metody płatności „Banki Spółdzielcze” podobnie jak w przypadku płatności za zakupy w sklepach internetowych (link). Zlecenie takiej transakcji w serwisie Twój e-PIT jest dużo prostsze, niż zlecenie tradycyjnego przelewu podatkowego - wszystkie potrzebne dane podstawiane są automatycznie. Nie ma konieczności wybierania typu zobowiązania podatkowego czy wyszukiwania właściwego urzędu skarbowego. Niezbędne dane są przekazywane do banku z portalu podatkowego Ministerstwa Finansów. Zadaniem podatnika jest tylko autoryzacja  płatności. 

Paybynet to system płatności internetowych, który umożliwia bezpośrednie przekazywanie pieniędzy z konta bankowego klienta na konto odbiorcy. Jest dostępny przez 24 godziny na dobę.

Więcej o płatnościach PayByNet (link).

 

 

 

 

 

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR