Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 07-04-2021

Przelew natychmiastowy w aplikacji PSBank.pl

 

Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, udostępniliśmy opcję przelew natychmiastowy Express Elixir w aplikacji mobilnej PSBank.pl (na platformy Android iOS).

 

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Teraz dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir jest to możliwe. Zrób to w szybki i prosty sposób w aplikacji PSBank.pl.

Wystarczy: zalogować się do aplikacji mobilnej PSBank.pl, w zakładce przelewy wybrać opcję: krajowy, wypełnić dane adresata a typ przelewu zaznaczyć, jako natychmiastowy i gotowe. 

 

Z Express Elixir w kilka sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku (w PS Banku realizacja przelewów Express Elixir: wysyłanie - w dni robocze w godzinach 800 – 1800, odbieranie – 24h/7 dni w tygodniu, opłata wg taryfy prowizji i opłat bankowych - link). 

 

Więcej o Express Elixir (link).

 

Aby korzystać z pełnej funkcjonalności aplikacji PSBank.pl ze sklepów Google Play i App Store należy pobrać aktualizację aplikacji na swoje urządzenia.


 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klikasz, zatwierdzasz i gotowe. Szybko i wygodnie.  

 

  

Linki do aplikacji mobilnej poniżej (zeskanuj kod QR swoim telefonem): 

 

 

    

 

 

 

 

 

Jak zainstalować aplikację PSBank.pl?

 

  1. Pobierz i zainstaluj darmową aplikację PSBank.pl ze sklepu Google Play (Android) lub App Store (iOS).
  2. Sparuj aplikację PSBank.pl (kod otrzymasz SMSem) z bankowością internetową PSB@NK24 - w zakładce MÓJ PROFIL/ APLIKACJA MOBILNA 
  3. Postępuj zgodnie z instrukcją i GOTOWE! Cała gama operacji dot. produktów bankowych w aplikacji PSBank.pl jest na wyciągnięcie ręki.

    UWAGA: Nową aplikację możesz pobrać jeśli Twoje urządzenie ma system operacyjny w wersji minimum Android 5.0 lub iOS 10.0 (lub nowsze).
       

 

   

 

 

Ważne:

 

Pamiętaj, że Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank udostępnia aplikację tylko za pomocą autoryzowanych sklepów – App Store (iOS – Apple), Google Play (Android). Do pobrania oraz aktualizacji aplikacji używaj zawsze tych sklepów, ponieważ znajdujące się tam programy są cyfrowo podpisane i przechodzą proces weryfikacji, a więc gwarantują Ci bezpieczeństwo. Nigdy nie pobieraj aplikacji z niezaufanych źródeł  

 

 

 

 

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR