Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 14-02-2012

Unihokej w Tarczynie

 

Szeroko pojęta działalność społeczna Banku Spółdzielczego w Piasecznie to nie tylko wsparcie lokalnych inicjatyw, ale również wspomaganie rozwoju sportowego najmłodszych. Poza wcześniej publikowanymi informacjami o naszym sponsoringu młodzieżowych grup piłkarskich, drużyny młodych kierowców i wielu innych, miło nam poinformować o zainteresowaniu sekcją unihokeja w Tarczynie. Na początku lutego wsparliśmy finansowo zakup sprzętu sportowego dla uczniów SP w Tarczynie im. Juliana Stępkowskiego. Mamy nadzieję, iż powyższy zakup przyczyni się do krzewienia kultury fizycznej wśród najmłodszego pokolenia jak i promocji tej nowej na polskim rynku dyscypliny sportowej.


Co to jest Unihokej?
Unihokej jest sportem drużynowym (zasady zbliżone do hokeja na lodzie), w który gra się przy pomocy plastikowych kijów zakończonych kompozytową blendą, dzięki którym w łatwy sposób można operować i strzelać na bramkę przeciwnika lekką, plastikową piłką.

Poniżej prezentujemy podziękowania od Dyrekcji Szkoły.

Więcej na temat wyników młodych unihokeistów: http://www.sptarczyn.pl/

 

 

 

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR