Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 17-02-2012

Mali kierowcy z BS Piaseczno!

 

Wielu kibiców czeka na powrót Roberta Kubicy do zawodowego sportu i ścigania w Formule 1, my postanowiliśmy zabezpieczyć emocje kibiców na przyszłość i od 1 lutego 2012 r. zostaliśmy sponsorem Racing Stars Academy. RSA z siedzibą w Józefosławiu to grupa 13 młodych i utalentowanych kierowców z terenu działania Banku Spółdzielczego w Piasecznie. Trenerem oraz jednym z „ojców-założycieli” teamu był Michał Żugajewicz, znany piaseczyński kierowca wyścigowy, który dziś jest szefem RSA. Cieszymy się z możliwości wsparcia kolejnej młodzieżowej drużyny z naszej okolicy, tym razem jest to zespół wyścigowy. Młodym sportowcom życzymy zapału do treningu i wielu sukcesów na międzynarodowej arenie a w Polsce liczymy na potwierdzenie dominacji wśród młodzieżowych teamów kartingowych.

Z nami na bank wygracie wszystkie wyścigi!
Rekordowych czasów życzą Pracownicy Banku Spółdzielczego w Piasecznie.

 

------------------------------------

 

Informacje dot. działaności RSA:

Racing Stars Academy do największy w Polsce profesjonalny zespół kartingowy, liczący 13 'małych' kierowców – głownie z terenów Gminy Piaseczno oraz jej okolic (Piaseczno, Józefosław, Jastrzębie, Konstancin-Jeziorna).

 

 

W swych szeregach skupia dziewięciu licencjonowanych kierowców kartingowych w wieku 6-13 lat, a także czterech starszych z zawodowego kartingu halowego – pierwszych w historii Polaków reprezentujących kraj podczas ubiegłorocznych Halowych Mistrzostw Świata w Kartingu w Belgii. Starty młodszej sekcji RSA obejmować będą cykl Mistrzostw Polski, Mistrzostw Czech oraz polską rundę Mistrzostw Europy. Pierwsze zawody odbędą się pod koniec kwietnia na czeskim torze Vysokie Myto. „Seniorzy” zaś wystartują w belgijskim wyścigu na 1000 kilometrów (2-4 marca), 24-godzinnej sztafecie oraz Halowych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w słynnym niemieckim Essen. Szefem zespołu jest kierowca wyścigowy Michał Żugajewicz, który w zeszłym roku pomagał w przygotowaniach do startów takim kierowcą, jak Kajetan Kajetanowicz (rajdowy Mistrz Polski 2011), czy znany wszystkim Adam Małysz (trening do Rajdu Dakar). Starty teamu Racing Stars Academy wspierają m.in. Bank Spółdzielczy w Piasecznie, hotel DeSilva oraz firma Handlo-Fruct.


Wszystkich zainteresowanych partnerstwem zespołu i szczegółami o zespole odsyłamy do oficjalnej strony: www.racing-stars-academy.pl

 

 

Zdjęcia dzięki uprzejmości: www.racing-stars-academy.pl

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR