Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 23-02-2012

Obchody 85-lecia BS Piaseczno w Teatrze Narodowym (video)

 

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w dniu 21.02.2012 r., w Teatrze Narodowym w Warszawie, odbyło się uroczyste spotkanie mające na celu zwieńczenie obchodów Jubileuszu 85-lecia Banku Spółdzielczego w Piasecznie.


Swą obecnością, Jubileuszową Galę Banku w Teatrze Narodowym uświetnili m.in.: Posłowie na Sejm RPJanusz Piechociński i Czesław Czechyra. Gościliśmy również przedstawicieli lokalnych władz samorządowych: Starostę piaseczyńskiego – Jana Dąbka oraz Starostę kozienickiego – Janusza Stąpór, a także Burmistrzów: Konstancina-Jeziorny – Kazimierza JańczukaKozienic – Tomasza ŚmietankęMogielnicy – Sławomira Chmielewskiego, Tarczyna – Barbarę Galicz oraz Wójtów: Goszczyna – Sławomira SłabuszewskiegoPrażmowa – Grzegorza Pruszczyka, Magnuszewa – Barbarę Sobota (Sekretarz Gminy). Z grona postaci, na stałe związanych z bankowością przybyli: Dyrektor Departamentu NBP – Jerzy Stopyra, W-ce Prezes Zarządu ZBP – Jerzy Bańka, Prezes Zarządu KZBS – Jerzy Różyński, W-ce Prezes Zarządu BPS – Piotr Pokropek, W-ce Prezes Zarządu SGB – Danuta Kowalczyk oraz prezesi kilku zaprzyjaźnionych banków spółdzielczych. Na uroczystość jubileuszową przybyli także Klienci oraz pracownicy Banku Spółdzielczego w Piasecznie wspólnie świętując to niecodzienne wydarzenie.

 

 

Spotkanie rozpoczęło się ok. godziny 18.30. Licznie zgromadzonych Gości przywitał Zastępca Prezesa Zarządu Banku – Krzysztof Ksyta, dziękując za przybycie oraz zapraszając na spektakl. O godzinie 19.00 rozpoczął się spektakl „Balladyna” w reżyserii Artura Tyszkiewicza. Tę niecodzienną interpretację dzieła Juliusza Słowackiego wystawiono ponownie na scenie Teatru Narodowego w 2009 roku, w 35 lat po słynnej inscenizacji „Balladyny” przez Adama Hanuszkiewicza oraz w dwustulecie urodzin autora sztuki. Po zakończonym spektaklu, we foyer Teatru, z krótkim toastowym przemówieniem, z ramienia władz Banku, wystąpił Prezes Zarządu Banku - Kazimierz Grabczuk. M.in. powiedział: „Sądzę, że możecie być dumni, tak jak ja jestem dumny, z efektów naszej wspólnej pracy. Nasza praca to nie tylko dobre wyniki ekonomiczne i finansowe. Równie ważne są dla nas relacje z naszymi lokalnymi społecznościami, a w szczególności z naszymi Klientami. Dlatego, dzisiejsze spotkanie dedykowane jest w szczególności naszym Klientom. Nie mniej ważni są dla nas pracownicy. To oni, w codziennym trudzie, tworzą wartości, którymi się dzisiaj możemy chwalić oraz które są źródłem obecnej pozycji Banku. Ze swojej strony mogę obiecać, że wspomniany trud codziennej pracy nie kończy się dzisiaj. Nadal, będę kierował się ciągłą potrzebą sukcesu oraz wieczną walką o wyniki”. Wystąpienie Prezesa Zarządu zakończył uroczysty toast jubileuszowy oraz zaproszenie na specjalnie przygotowany poczęstunek w scenerii teatralnych wnętrz: „Korzystając z okazji, jaką tworzy jubileuszowe spotkanie chciałbym wznieść toast za przyszłe sukcesy piaseczyńskiego Banku Spółdzielczego. Ponieważ tworzą je ludzie, toastowe życzenia kieruję do Szanownych Państwa, jako kreatorów tych sukcesów. Wszystkiego najlepszego!

 

 

Jubileuszowe spotkanie Banku Spółdzielczego w Piasecznie stało się okazją do wyróżnienia Banku medalem Pro Masovia, który wręczył Zastępca Dyrektora Kancelarii Marszałka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego - Pan Tomasz Waźbiński. Medal Pro Masovia, jest wyróżnieniem okolicznościowym przyznawanym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego za całokształt działalności na rzecz Województwa Mazowieckiego, która wybitnie przyczyniła się do gospodarczego, kulturalnego lub społecznego rozwoju Mazowsza. W imieniu władz Banku medal pamiątkowy Pro Masovia wraz z Dyplomem oraz listem od Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika odebrał Prezes Zarządu Kazimierz Grabczuk.

 

 

Część oficjalną spotkania zakończyło wystąpienie Posła na Sejm RP Pana Janusza Piechocińskiego - Honorowego Członka Banku, przemawiającego również w imieniu Posła Czesława Czechyry, który, krótko odniósł się do działalności oraz znaczenia bankowości spółdzielczej dla polskiego rynku finansowego. W kontekście wyników, miejsca i roli Banku Spółdzielczego w Piasecznie powiedział: „Ten jeden z największych banków spółdzielczych na Mazowszu jest doskonałym przykładem znaczenia krajowych instytucji finansowych dla miejscowego samorządu i przedsiębiorczości. Od spółdzielczej samopomocy w II Rzeczpospolitej po nowoczesną instytucję bankową o szerokiej ofercie, bezpiecznym portfelu, lojalna wobec pożyczkobiorcy”.

  

 

W dalszej części spotkania na ręce Zarządu oraz Rady Nadzorczej Banku powędrowały liczne gratulacje i życzenia z okazji Jubileuszu Banku od wszystkich zgromadzonych ponad 500 Gości.

 

Spotkanie przeciągnęło się do późnych godzin wieczornych. Przy wyjściu każdy z Gości otrzymał symboliczny upominek - Album papieski wydany przez Bank – będący wyrazem współpracy z Gimnazjum nr II im. Jana Pawła II w Piasecznie, w ramach konkursu literacko-plastycznego poświęconego papieżowi, inspirowanego życiem, nauką i twórczością Jana Pawła II. Bank Spółdzielczy w Piasecznie, jako stały sponsor omawianego konkursu; przy okazji V edycji, która zbiegła się w czasie z obchodami 85-lecia Banku postanowił wydać Album upamiętniający Wielkiego Polaka. Powyższy symboliczny upominek miał na celu upamiętnienie tego, jakże ważnego dla nas wydarzenia, a także podziękowanie za poświęcenie swego cennego czasu na rzecz przeżywania, wspólnie z nami, tych podniosłych chwil.

 

Głęboko wierzymy, że za 15 lat – danym nam będzie spotkać się w tym samym lub szerszym gronie na okoliczność jubileuszu 100-lecia Banku Spółdzielczego w Piasecznie. 

   

 

Foto. Kamil Staniszek (Kurier Południowy).

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR