Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 13-02-2012

Nagrody w II edycji loterii "Twoje konto z prezentami" rozlosowane! (akt.)

 

 

10 lutego 2012 r. w Centrali Banku BPS S.A. w Warszawie odbyło się losowanie wszystkich nagród w Drugiej Edycji Loterii "Twoje Konto z Prezentami". Nad poprawnością losowania czuwała powołana komisja, w skład której wchodzili: Zuzanna Czajkowska z Biura Reklamy i PR Banku BPS S.A. oraz Justyna Kamola i Wojciech Koprowski z firmy G3 (posiadający uprawnienia wydane przez Ministra Finansów do organizowania loterii promocyjnych). Nad poprawnością losowania czuwał Krzysztof Kołaczek, radca prawny.

 

Od dnia 13 lutego 2012 r. rozpocznie się weryfikacja wyłonionych Laureatów w placówkach bankowych, w których posiadają rachunki osobiste. Pełna lista laureatów Loterii zawierająca rodzaj nagrody oraz imię i nazwisko Laureata zostanie opublikowana na stronie internetowej www.twojekontozprezentami.pl do dnia 2 marca 2012 r.

 


 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

Aktualizacja 


Na stronie internetowej: http://twojekontozprezentami.pl/ opublikowane zostały wyniki loterii – Twoje konto z prezentami, której organizatorem była Grupa BPS. Miło nam poinformować, iż w gronie Laureatów znalazł się klient Banku Spółdzielczego w Piasecznie, tj.:

  • Pan Korach Marek - komputer - Filia Banku w Piastowie

 

Szczegóły dotyczące odbioru nagrody zostaną przekazane Laureatowi telefonicznie.

 

Wszystkim Laureatom loterii "Twoje konto z prezentami II" gratulujemy zwycięstwa i zapraszamy do udziału w kolejnych promocjach Banku Spółdzielczego w Piasecznie oraz Grupy BPS.

 

 

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR