Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 19-04-2018

PS Bank na Południowych Targach Nieruchomości

 

Na Południowych Targach Nieruchomości nie mogło zabraknąć stoiska zaufanego partnera finansowego - Banku Spółdzielczego w Piasecznie - PS Banku, związanego z lokalną społecznością od 1927 roku. Już piąty raz PS Bank wystawił swoje stoisko, które od samego wejścia przyciągało wzrok odwiedzających targi swoją wielkością i aranżacją. Oryginalny bankowy wygląd stoiska, miła atmosfera oraz kawa z logo banku parzona na miejscu zachęcały klientów do kontaktu z przedstawicielami PS Banku, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem przybliżali założenia produktów bankowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się specjalna promocyjna oferta kredytów mieszkaniowych Mój Dom. Klienci odwiedzający stoisko PS Banku na targach chcieli również poznać oferty naszych pozostałych produktów tj. kredytów (gotówkowego, konsolidacyjnego a przedstawiciele sektora B2B kredytu inwestycyjnego), kont osobistych i firmowych, kart bankowych oraz wyrażali zainteresowanie nieruchomościami sprzedawanymi przez Bank (link). Wszyscy odwiedzający targi otrzymali specjalnie na ten cel wyprodukowaną torbę ekologiczną z reklamą PS Banku, za produkcję ekotoreb odpowiedzialna była Fundacja Argenta - zajmująca się aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych. 

 

Południowe Targi Nie­ru­cho­mo­ści to jedyna impreza tar­gowa na Mazow­szu, która sku­pia wyłącz­nie inwe­sty­cje budow­lane z południowej części Mazowsza, Każdą edy­cję odwie­dzają tysiące gości i nie inaczej było w słoneczny weekend 14 i 15 kwietnia w Arenie Ursynów. Swoją ofertę zapre­zen­to­wało na nich 100 wystaw­ców - dewe­lo­pe­rów, pośred­ni­ków w obro­cie nie­ru­cho­mo­ściami oraz firm spe­cja­li­zu­ją­cych się w wypo­sa­że­niu i aran­ża­cji wnętrz.  

 

Impreza adre­so­wana była do wszyst­kich, któ­rzy chcie­liby zamiesz­kać w południowej części województwa mazowieckiego. Główną ideą, która przy­świeca orga­ni­za­to­rom jest poka­za­nie korzy­ści wyni­ka­ją­cych z miesz­ka­nia w tym rejo­nie województwa. Kolejna edycja targów planowana jest w Arenie Ursynów na jesieni tego roku i nie zabraknie tam oczywiście PS Banku.

 

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR