Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Władze

  

Rada Nadzorcza Banku

Prezydium Rady

 

 •  Mieczysław Grodzki - Przewodniczący Rady

 

 •  Włodzimierz Szymczak - Zastępca Przewodniczącego Rady

 

 • Wiesław Klimkowski - Sekretarz Rady

 
Członkowie Rady

 • Adam Grabik
 • Krzysztof Ksyta - Przewodniczący Komitetu Audytu
 • Marek Lewandowski
 • Władysław Marchewka
 • Grzegorz Mirkowski
 • Teresa Stoksik - Członek Komitetu Audytu
 • Jacek Więcek- Członek Komitetu Audytu

 

Honorowi Członkowie Banku

 • Janusz Czyż
 • Janusz Piechociński 

 

Zarząd PS Banku

 

 

Kazimierz Grabczuk

Prezes Zarządu

 

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych ekonomiki i organizacji spółdzielczości w Instytucie Ekonomiki Obrotu Towarowego Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz szacowania nieruchomości na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Akademii Rolniczo – Technicznej imienia M. Oczakowskiego w Olsztynie. Ukończył wiele kursów i szkoleń specjalistycznych związanych z funkcjonowaniem i kierowaniem bankiem spółdzielczym. Legitymuje się tytułem – stopniem zawodowym „dyplomowanego pracownika bankowego” nadanym przez ZBP. Pracę zawodową w bankowości spółdzielczej rozpoczął w 1979 roku, a od 1983 roku pracuje w Banku Spółdzielczym w Piasecznie, najpierw jako dyrektor tego Banku, a następnie – od 1995 roku jako Prezes Zarządu. Od 1996 roku do połowy 2009 roku był członkiem Rady Zrzeszenia Mazowieckiego Banku Regionalnego S.A. w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy organów samorządów innych branż spółdzielczych.  

 

  

Jolanta Rożek Zastępca Prezesa ZarząduJolanta Rożek

Zastępca Prezesa Zarządu

 

Absolwentka Wydziału finansów i bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyła wiele kursów i szkoleń specjalistycznych związanych z funkcjonowaniem i kierowaniem bankiem spółdzielczym. Legitymuje się tytułem – stopniem zawodowym „dyplomowanego pracownika bankowego” nadanym przez ZBP. Pracę zawodową rozpoczęła w 1999 roku w Banku Spółdzielczym w Piasecznie. W 2007 roku powołana została do Zarządu piaseczyńskiego Banku.


 

Marzena Gurynow-Grzejek

Zastępca Prezesa Zarządu

 

Absolwentka Wydziału Ekonomiczno-Rolniczego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego oraz Studium kredytowego przy BGŻ S.A. Ukończyła wiele kursów i szkoleń w zakresie bankowych analiz finansowych, rachunkowości, a także sprawozdawczości. Uczestniczyła w szeregu konferencjach z zakresu tworzenia strategii, procesów planowania i zarządzania ryzykiem w bankowości spółdzielczej. Legitymuje się tytułem – stopniem zawodowym „dyplomowanego pracownika bankowego” nadanym przez ZBP w 2006 roku. Pracę zawodową rozpoczęła w 1997 roku  w Banku Spółdzielczym w Piasecznie. Od 15 lipca 2015 r. powołana do Zarządu PS Banku. 

   

 

Anna Skrok

Zastępca Prezesa Zarządu

 

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Zarządzania Ryzykiem Warszawskiego Instytutu Bankowości. Ukończyła wiele kursów i szkoleń specjalistycznych związanych z funkcjonowaniem i kierowaniem bankiem spółdzielczym, w tym w zakresie zarządzania ryzykiem, polityką informacyjną czy zarządzania procesami. Cały okres kariery zawodowej związana z pracą w bankowości spółdzielczej, w tym od 2006 roku pracuje w Banku Spółdzielczym w Piasecznie. Od 15 lipca 2015 r. powołana do  Zarządu PS Banku.

 

Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR